אודות  image
עו"ד אייל רוזנר, בוגר משפטים באוניברסיטת ESSEX באנגליה בהצטיינות, התמחה בבית המשפט המחוזי בחיפה אצל כב' השופט סלים ג'ובראן, שופט בית המשפט העליון בדימוס, ייסד את המשרד בשנת 1998.

משרד הבוטיק של עו"ד רוזנר, זכה למוניטין בזכות יושרה ללא פשרות שמציבה מראה אמינה של חוזק התיק אל מול פני הלקוח. אותנו לא מעניין לקבל כסף בכל מחיר, מה שמוביל את משרד עו"ד רוזנר היא המקצוענות ללא פשרות והאפשרות לייצג את הלקוח שלנו ביצירתיות ובהשקעה רבה מצידנו כדי להביא אותו לתוצאה הרצויה.

כמו אייל בעצמו, משרד עו"ד אייל רוזנר הוא משרד של אנשים עבור אנשים וככזה מתמחה בכל הקשור לדיני משפחה גם המורכבים והמסובכים ביותר (לינק לדף).

תחום נוסף בו מ תמחה משרדנו הוא תחום המקרקעין (לינק לדף) לרבות ייצוג בעסקאות שונות ומגוונות, ניהול נכסים וייצוג בבתי משפט בסכסוכי מקרקעין.

תחום אחר שבו אנחנו לא מתמחים הוא שליפה מהמותן להצעת פתרונות שהסיכוי ליישם אותם נמוך. אנחנו גאים בעובדה שאנחנו עובדים עם מספר לקוחות קטן יחסית ונותנים תשומת לב מלאה סביב השעון ללקוחותינו כאילו היו בני משפחה. לכן, גם שכר הטרחה שלנו ידוע מראש ואין מקום להפתעות בסוף הטיפול בתיק שלכם - הכל מתנהל בשקיפות מלאה מולכם ומאפשר לכם לבקר את הפעולות שלנו בכל עת. 

ההערכה לאיכות העבודה של משרדנו, מתבטאת גם בקיום  שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין מהמובילים בארץ בתחומם, וכן עם אנשי מקצוע, שמאים , מהנדסים  רואי חשבון ואקוטארים,  בכדי לשמר את רמת המצויינות המקצועיות לה זכאים  לקוחותינו גם בתחומים המשיקים לתחומים המטופלים על ידי המשרד.

עו"ד אייל רוזנר, דוגל ומנחיל בעבודת צוות המשרד מקצוענות ללא פשרות , יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה בתכנון אסטרטגיות ניהול סכסוכים, משאים ומתנים והליכים בביהמ"ש, בד בבד עם זמינות, שירותיות ומתן מירב תשומת הלב ללקוח .